Enerji Mühendisliğinde 10 Yıl Tecrübemiz var!

EKB Yetkili Satış Platformu

Enerji mühendisliği,  EKB yüksek gerilim işletme sorumluluğu gibi geniş bir sektör ağı ile hareket eden Teknik İnovasyon ve Mühendislik A.Ş, 2009 yılında bir grup mühendis tarafından kurulmuştur. Farklı bakış açılarının birbirini besleyeceği düşüncesi, firma olarak hızlı yol almamızda en büyük etken olmuştur. Alt yapı konusunda yüksek hassasiyet gösteren ekibimiz, bugüne kadar çok sayıda kurumla işbirliği yaparak başarısını devamlı hale getirmiştir. Yapılan işlerde yüksek memnuniyet sağlamak ve bunu sürdürebilmek en önemli kriterlerimizdendir. Bunu sağlamak için alt yapıyı da aşan durumların bilincindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz.

Yapılan tercihlerin kolayca başkalarını aldığı bir dönemde, prensiplerimizden ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Kurumsal temelde, kendimize yönelik eleştirilerden ders çıkararak memnuniyet sağlamaktayız. Kalitede sürekliliği ön planda tutarak devamlılık ilkesiyle taleplerinizi karşılıyoruz. Başarının,  başlangıçta atılan tek adımdan daha fazlasıyla geldiğinin bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ

Sürdürülebilir çözümler kapsamında verimliliğimizi arttırmak ve bunu en doğru şekilde yerine getirmek temel görevimizdir. Bu doğrultuda faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda çevreye, topluma ve çalışanlara değer katmayı amaçlıyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği kurallarını es geçmeden, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın görüşleriyle beraber yeni ve daha iyi olanı inşa ediyoruz. Odaklandığımız konuların hızlı bir şekilde yerine gelmesi için bilim ve teknolojiden yararlanıyoruz. Bütünsel ve tek elden gerçekleştirilen Entegre Yönetim Sistemi’nin devamlılığını hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

TEKNİK AŞ, eğitim, azim ve teknoloji prensiplerine odaklanarak varlığını sürdürmektedir. Bu üç prensiple evrensel pazarda tercih edilen firma haline gelmek için, kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Enerji alanında öncü firmalardan biri olarak, pazara ve ülke ekonomisine değer katıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Birbirine göbekten bağlı güven ve şeffaflık anlayışı, TEKNİK A.Ş. olarak bizim en önemli değerlerimizdir.  Karşılıklı ticari ilişkilerin sürdürülebilir olmasında bu iki temel değerin en önemli konu olduğunun bilincindeyiz.

Büyümenin en önemli şartı paylaşmaktır. Paylaştıkça ve büyüdükçe daha çok yenilenme şansı bulduğumuz için, ekonomik ve sosyal değerlerimizi sizlerle çekinmeden paylaşıyoruz.

EKB Dışı AR-GE

AR- GE faaliyetlerimizde, sunduğumuz hizmet ve ürünleri, daha ekonomik ve hızlı biçimde üretmeye odaklanıyoruz. En kıymetli varlığımız olan zamanı iyi değerlendirerek etkin çözümler üretiyoruz.  

Teknik AŞ  ve www.trafosorumlusu.com kurumsal alt yapısı olarak EKB  için ve diğer tüm kategorilerde prensiplerimizi eşit dağıtıyoruz.

2020 EKB İçin Yaptırım Yılı

Bazı sektörlerde kırılma noktaları vardır ve 2020 yılının EKB açısından bunu ifade ettiğinin bilincindeyiz. Beklentilerin hızla artacağının bilincinde olarak en iyi sonucu vermeye odaklanmış durumdayız.