Karayolları, Barbaros Hayrettinpaşa, Hürriyet, Kazım Karabekir, Karlıtepe gibi mahallelerdeki Gaziosmanpaşa enerji kimlik belgesi talepleriniz karşılanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?

Belge almadan önce binanızın muaf kapsamda olmadığından emin olmanız önerilir.  Eğer etrafı korumalı bir devlet kurumundaysanız belgeyi almanız gerekmeyecektir. Bu gibi bazı alanlar yasalarda EKB almak zorunda bırakılmamıştır.

İstanbul enerji kimlik belgesi nasıl alınır dediğiniz varsayılırsa, ÇŞB tarafından yetkili Teknik AŞ’den alabilirsiniz. Bina-daire özelliklerini aktardığınız Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı İsmail Ferhat Özlü ve ekibi, gereken yönlendirmeyi yapacaktır. İşlemlerin tamamlanmasından sonra bakanlık onayına bağlı PDF formatında belgenize kavuşabilirsiniz.

Enerji kimlik belgesi üzerinde yıllık tüketim oranları, bina ısı aydınlatma durumu, sera gazı salınım miktarı gibi ölçüler vardır.  Sınıflandırma şartı bakımından yeni binalarda en az C olması gerekmektedir. Eski- mevcut binaların daha kötü sınıfta olması bir sorun teşkil etmez.

Yasalardaki C sınıfı şartına bağlı olarak binaların yapımında verimliliği artırmaya daha çok önem verildiği düşünülmektedir. Yani aslında yasal düzenleme ile binaların da otomatik şekilde verimlilik kalitesi artış yönünde ilerlemektedir. Sera gazı gibi konuların ne kadar hassas olduğu düşünülürse bu durum avantaj anlamına gelir. Zararı engelleyici uygulamalar daha da çoğaltılabilir.

Elbette BEP TR yazılımının ortalama ölçümler sunduğunu da gözden kaçırmamak gerekir. Verimlilik konusunda tam hassasiyet gösterilmesi, ancak bir şeylerden mahrum kalındığında olacaktır.

Hızlı Fiyat Tablosu Nasıl Kullanılır?

Fiyat tabloları, EKB alacağınız zaman size büyük bir kolaylık sağlar. Binanız hakkında fikir edinmeniz için bu tabloda istenen belgeleri yazarak talepte bulunabilirsiniz. Teknik AŞ, enerji belgesi sitesi ana sayfasında bina türü ve eski yeni durumu doğrultusunda size detaylar aktarılacaktır.  Ancak net bir fiyat hesaplaması için daire sayısı gibi detaylar da önem kazanır. Fiyat hesaplaması bölümünü kullanarak zaman kaybetmek istemiyorsanız da doğrudan tarafımıza telefon açabilirsiniz.

Kalite Garantili Gaziosmanpaşa Enerji Kimlik Belgesi

Verdiğimiz enerji kimlik belgesi hizmetlerinde dijital arşiv de dahil olmak üzere yüksek performanslı sonuçlar hedeflemekteyiz.  Ayrıntılı şekilde her gelen soruyu yanıtlayarak sizleri detaylı şekilde bilgilendiriyoruz. Sadece ücretsiz bilgi almak için de telefonlarımızı kullanabilirsiniz.

Belge sorgulama için

www.turkiye.gov.tr

Comments are disabled.